Zahradní dětská slavnost

Členové společnosti, ve spolupráci s rodiči, učiteli a studenty, zašťitují konání Zahradní dětské slavnosti. Jedná se o zábavně-sportovní odpoledne s program hlavně pro děti navštěvující základní školu. Na programu se podílí rodiče, studenti střední i základní školy i učitelé. Dle zájmu si celé třídy, nebo jednotlivci připravují krátké představení.

První ročník

První, zkušební, ročník proběhl v červnu 2021 na zahradě školy a získal si přízeň dětí. Hlavní atrakcí byl bezesporu skejťácký koutek, kde si mohly děti vyzkoušet své dovednosti na skateboardu. Dále lukostřelba, fotbalový turnaj, tvůrčí dílničk pro děti, zoologický koutek studentky střední školy – chovatelky plazů a samozřejmě občerstvení připravené rodiči a dětmi, oblíbený bazar oblečení, knih, hraček atd. Hudební doprovod zajišťoval žesťový soubor ZUŠ při Waldorfské škole Příbram. Výtěžek ze slavnosti byl věnován Waldorfské škole v Jerevanu.

Druhý ročník

Druhý ročník proběhl v květnu 2022. Děti opět lákal skateboarding, fotbalový turnaj, dílničky, bazar a občerstvení, opět za doprovodu žesťového souboru ZUŠ při Waldorfské škole Příbram. Tentokrát byl program doplněn výukou šermu. Výtěžek ze slavnosti byl věnován do sociálního fondu naší školy.

Třetí ročník

Třetí ročník nás čeká v roce 2023 a jistě se všichni těší, co si organizátoři připraví. Budeme se na Vás těšit v květnu/červnu.